Pewien mądry człowiek powiedział kiedyś: „Dobre imię jest cenniejsze niż wielkie bogactwo; bycie szanowanym jest cenniejsze niż srebro i złoto.” Zgadzamy się z tym. Nasz sukces i rozwój są efektami ubocznymi pasji do tworzenia najlepszych zabawek.

Renoma jest dla nas ważniejsza niż redukcja kosztów za cenę jakości. Jesteśmy dumni z QUADRO i dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zadowolić każdego z naszych klientów. Dlatego nie bez znaczenia jest dla nas wpływ naszych produktów na środowisko. Troska o środowisko naturalne jest również troską o świat naszych dzieci w przyszłości.

QUADRO jest bezpieczne

Rury, łączniki, płyty i śruby QUADRO oraz klucze płaskie są produkowane wyłącznie z polietylenu o wysokiej gęstości (HDPE) i polipropylenu (PP). Są to tworzywa sztuczne uznane za bezpieczne dla opakowań i pojemników na żywność. Są oznaczone kodami recyklingu 5 lub 2.

Polipropylen jest jednym z najbardziej neutralnych tworzyw sztucznych i zawiera tylko dwa składniki: węgiel i wodór. Jest uważany za bezpieczną, nietoksyczną i przyjazną dla środowiska alternatywę dla innych tworzyw sztucznych.

Brak szkodliwych substancji chemicznych

QUADRO jest wolne od PCW od 1979 roku. Polichlorek winylu (PCW) jest rodzajem tworzywa sztucznego, powszechnie znanym jako toksyczny dla ludzi i środowiska. Niestety, w dalszym ciągu wiele produktów i opakowań konsumenckich zawiera ten niebezpieczny materiał. PCW jest oznaczony kodem recyklingu 3.

QUADRO nie zawiera BPA. Bisfenol-A (BPA) jest substancją chemiczną stosowaną w przemyśle do produkcji niektórych tworzyw sztucznych i materiałów żywicznych. Badania wykazały, że jest niebezpieczny dla ludzkiego zdrowia i należy go unikać. BPA występuje zwykle w tworzywach sztucznych oznaczonych kodami recyklingu 3 lub 7.

Nagrody i Certyfikaty

Twój koszyk

Suma częściowa: