Profesjonalne pomysły na zabawę dla każdej przestrzeni i dzieci od 6 miesięcy do 8+ lat

Opieka nad dziećmi

QUADRO powstało ponad 40 lat temu wspólnie z niemieckim TÜV. Jednym z założeń było opracowanie zabawki przeznaczonej dla przedszkoli i użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz. Związane z tym wysokie standardy jakościowe zapewniają profesjonalne i kompleksowe możliwości zastosowań! Opieka nad dziećmi wymaga szczególnej mobilności i elastyczności. QUADRO jest właśnie dla Ciebie, ponieważ możesz je dostosować i rozbudować zgodnie z potrzebami Twoich najmniejszych podopiecznych.

Poczekalnia

Twoją grupą docelową są rodziny i chcesz podarować zarówno rodzicom, jak i dzieciom coś wyjątkowego? W takim razie centrum zabaw QUADRO jest mądrą inwestycją. Zyskujesz łatwy w utrzymaniu system konstrukcyjny, który można konserwować i rozbudowywać bez konieczności zatrudniania specjalistów. A jeśli zmieni Ci się pomysł i zapragniesz podarować inne produkty, będziesz w stanie kreatywnie dostosować QUADRO do zmienionych warunków przestrzennych.

Pokój zabaw

Niezależnie od tego czy chcesz zaproponować zestawy do zabawy w pomieszczeniach, czy na zewnątrz, QUADRO dostosuje się do Twoich wymagań w najlepszy możliwy sposób. Zapoznaj się z największymi zestawami do zabawy z naszej oferty.

Twój koszyk

Suma częściowa: