QUADRO - Gigantyczna Zabawka Budowlana

Wykonane w Niemczech i sprzedawane na całym świecie od 1979 r.

Z QUADRO możliwości są prawie nieograniczone. Zbuduj dla dzieci ramę wspinaczkową ze zjeżdżalnią lub bez, domek z piłką, wieżę wspinaczkową z basenem, statek piracki lub nawet samochód....z QUADRO możesz! Zabawa z QUADRO to przygoda pozwalająca dzieciom odkrywać swoją kreatywność i wyobraźnię. Zawsze jest coś nowego do wyobrażenia, zbudowania i zabawy - więc nigdy się nie nudzą!

Sprzęt do zabawy QUADRO to również świetny sposób na to, aby rodzice spędzali czas z dziećmi, projektując i budując wspólnie sprzęt wspinaczkowy dla dzieci.

QUADRO objęte jest 6-letnią gwarancją, która zapewnia wieloletnią zabawę, dostosowanie się do nowych wymagań dziecka w miarę jego wzrostu, tworząc cenne wspomnienia z dzieciństwa i doświadczenia w tym procesie.

Nie ma innego sprzętu do zabawy dla dzieci, który byłby tak wszechstronny i ekonomiczny jak QUADRO.

QUADRO jest łatwy w użyciu.
QUADRO jest bezpieczny.
QUADRO rośnie wraz z dzieckiem.
QUADRO jest idealny do użytku na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.
QUADRO rozwija doskonałe i poważne umiejętności motoryczne.
QUADRO zachęca do aktywności fizycznej.
QUADRO tworzy przygody i wspomnienia.

Przeczytaj więcej i zanurz się w świecie QUADRO. Dowiedz się, czym QUADRO może być dla Twojego dziecka!

Idealny dla Każdego Wieku

QUADRO jest niezawodnym i bezpiecznym towarzyszem od niemowlęcia do dziecka w wieku szkolnym. Wraz z rozwojem dzieci QUADRO stale dostosowuje się do ich potrzeb, zapewniając zabawę i wyzwania. Doświadczenie pokazało, że dzieci bardzo aktywnie wspinają się i bawią z QUADRO do 8 roku życia.

Od 8 roku życia dzieci mogą projektować, konstruować i używać własnych modeli, takich jak stół i krzesła, regał na książki lub pudełko do przechowywania.

Szukaj Dziecięcej Ikony

Przy tak wszechstronnym produkcie, jakim jest QUADRO, nie ma granicy wieku. Numer obok ikony dziecka oznacza wiek, w którym umiejętności dziecka są odpowiednie dla zestawu lub projektu.

 3

Dużo ćwiczeń dla Zdrowego Umysłu i Ciała

Aktywna zabawa jest niezbędna dla zdrowego wzrostu i rozwoju dziecka. QUADRO sprawia, że Twoje dziecko porusza się! Niezależnie od tego, czy jest to rama wspinaczkowa dla dzieci na podwórku, czy domek w salonie, QUADRO może łatwo i bezpiecznie przystosować się do każdego otoczenia.

QUADRO Promuje Rozwój Dziecka

QUADRO to świetny sposób, w jaki dzieci uczą się poprzez zabawę i pomaga w rozwoju motoryzacji od 6 miesiąca życia. Rurki QUADRO o średnicy 5 cm są idealne dla małych dłoni.

Bezpieczeństwo dla Dziecka

Sprzęt do zabawy QUADRO został zaprojektowany i wyprodukowany z myślą o spełnieniu rygorystycznych norm bezpieczeństwa. Komponenty są niezwykle trwałe, niepalne, nietoksyczne i nie mają ostrych krawędzi ani wystających części. QUADRO jest również bezzapachowy i zapewniamy, że nie naraża dziecka na działanie szkodliwych substancji chemicznych - nie zawiera PVC, PAH, BPA i środków zmiękczających.

System QUADRO

Zmontowane w 3 prostych krokach

Stabilna Konstrukcja

QUADRO jest wykonany z wysokiej jakości tworzyw sztucznych i jest przeznaczony do stosowania przez cały rok przez wiele lat. Rury QUADRO są w stanie wytrzymać obciążenia przekraczające 100 kg, co jest ważne, ponieważ są one podstawą konstrukcji QUADRO i muszą wytrzymać wiele lat luzów.

Sprzęt do zabawy QUADRO zapewnia wytrzymałość i trwałość bez ciężaru metalu i w przeciwieństwie do innych zabawek wspinaczkowych dzieci nie rdzewieje, nie koroduje jak metal, ani nie odpryskuje jak drewno.

Wiele naszych dzieci wspinaczkowych ram z lat 70-tych i 80-tych jest nadal w użyciu - dzięki dobrze przemyślanej inżynierii!

QUADRO rośnie Razem z Dzieckiem

Rama wspinaczkowa, zagłębienie kuliste, ślizgawka, kółka - z QUADRO wszystko jest szybkie i łatwe do wykonania. Dzięki licznym wysuwom i poszczególnym częściom możesz decydować o tym, w jaki sposób rozszerzyć QUADRO w oparciu o możliwości i życzenia Twojego dziecka. W końcu wiesz, co jest najlepsze dla Twojego dziecka!

Od Zewnątrz do Wewnątrz i z Powrotem!

Wykonane z wysokiej jakości, stabilizowanych promieniowaniem UV materiałów, urządzenia do zabawy QUADRO są przeznaczone do użytku przez cały rok, na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.

W przeciwieństwie do innych zabawek do zabawy na świeżym powietrzu, QUADRO można zabrać ze sobą z podwórka w dowolnym momencie. QUADRO nie wchłania nieprzyjemnych zapachów i płynów, można go łatwo czyścić zwykłymi domowymi środkami czystości, a dzięki zastosowaniu części QUADRO o dużej gęstości nie ściera się i nie pozostawia śladów. Dzięki temu nie ma problemu z położeniem QUADRO na jasnobiałym dywanie w salonie!

Słońce, deszcz, wiatr i śnieg nie szkodzą QUADRO. Można go używać w wodzie chlorowanej lub słonej. Piasek i brud można łatwo zmyć. Jest to najwyższa zabawka na każdą pogodę.

Nowa Baza Danych Modelu QUADRO

Ponad 400 projektów konstrukcyjnych i rosnących!

Więcej Informacji