Wytrzymałość QUADRO na skalę światową

Wytrzymałość QUADRO na skalę światową

6 lat Gwarancja

QUADRO jest wspierany przez naszą 6-letnią gwarancję - tak pewni jesteśmy jej jakości. Komponenty QUADRO znane są od dziesięcioleci.

Zastanawiasz się, jak QUADRO radzi sobie na zewnątrz? Czytaj dalej.

Odporny na promieniowanie UV

Promienie ultrafioletowe (UV) Słońca zanikają kolory. Co gorsza, może to spowodować, że tworzywo sztuczne stanie się kruche. Rurki QUADRO są powlekane w celu zapewnienia odporności na promieniowanie UV. Możesz więc zostawić ją w słońcu - będzie wyglądać i czuć się świetnie przez długie lata!

Przyjazny dla wody

Chlor i słona woda mogą być wrogiem materiałów i kolorów. Dlatego też powlekaliśmy składniki QUADRO, aby wytrzymać długotrwałe działanie czynników zewnętrznych. Umieść zjeżdżalnię w swoim podwórkowym basenie lub zbuduj tratwę i przynieś ją do jeziora.

Wypróbowane i przetestowane

Niewiele jest zabawek, które są w stanie wytrzymać ich właścicieli przez bardzo długi czas. Rzucając, tupiąc, tupiąc, waląc i gryząc, dzieci nie zastanawiają się nad trwałością rzeczy, którymi się bawią - i nie powinny tego robić! To dorosłe zmartwienie, a z QUADRO nie musisz. Od 1979 roku, nasi najlepsi testerzy produktów testują QUADRO w każdy możliwy sposób. Wystarczy zapytać Citę Słoń.