W Sankt Petersburgu wszyscy kochają ekstrawagancję i niezwykłość

W Sankt Petersburgu wszyscy kochają ekstrawagancję i niezwykłość

Gdzie zaparkować swojego oldtimera w godzinach szczytu w Sankt Petersburgu, aby pójść na zakupy? Najlepiej bezpośrednio w centrum handlowym. Zabytkowy samochód był na tyle atrakcyjny, że już nie wyjechał z centrum handlowego – codziennie podziwiają go tam setki ludzi: oldtimer QUADRO znalazł swoje stałe miejsce w centrum handlowym DLT w Sankt Petersburgu, najstarszym domu towarowym w mieście. Centrum handlowe kupiło go razem z interaktywnym, wewnętrznym placem zabaw na stronie internetowej Quadrorussia.ru.

Oldtimer QUADRO z bazy danych z modelami (MDB)

Oldtimer QUADRO nie jest jedynym pojazdem, który zrobił w Rosji furorę: pewna wyjątkowo kreatywna rodzina zbudowała dla swoich dzieci czołg z modułów QUADRO i przewoziła nim swoją trójkę po okolicy. Zabawka ta jest niezwykle atrakcyjna i pomieści kilkoro dzieci.

Również historia rosyjskiego oddziału QUADRO rozpoczęła się od pojazdu, a dokładniej mówiąc na parkingu przy autostradzie w Finlandii podczas podróży naszych rosyjskich partnerów Svetlany i Daniila z ich pierwszym dzieckiem. Z pewnym zaskoczeniem Svetlana i Daniil stwierdzili, że można tam nie tylko zatankować i zjeść posiłek – parking był wręcz miejscem spotkań: ze sklepem, przytulną kawiarnią i kącikiem zabaw dla dzieci. A w kąciku zabaw znajdował się plac zabaw marki QUADRO. Czegoś takiego ta rodzina jeszcze nigdy nie widziała. Córka absolutnie nie chciała opuścić swojego nowego ulubionego placu zabaw. Rodzice mogli kontynuować podróż dopiero po tym, jak obiecali, że w domu ustawią podobną konstrukcję.

Svetlana i Daniil są już od dziewięciu lat partnerami dystrybucyjnymi QUADRO i sprzedają przede wszystkim place zabaw – Playcenter i Mega Playcenter – marki QUADROpro do przedszkoli i szkół. Koncepcja kącików zabaw dla dzieci przyjęła się na tyle dobrze, że nawet kawiarnie, np. Cannoli w Sankt Petersburgu, chciały wyposażyć swoje lokale w plac zabaw ze zjeżdżalnią i basenem z piłeczkami. Dzieci mogą odkrywać pasjonujący, kolorowy świat, a rodzice mają wolną chwilę, aby spokojnie porozmawiać i zrelaksować się przy kawie i ciastku.

Również klienci końcowi chętnie kupują produkty QUADRO: pewna rosyjska rodzina po prostu umieściła konstrukcję QUADRO w ogrodzie zimowym, aby dzieci czuły się jak w basenie również zimą, która jest tą mniej przyjemną porą roku.

Zimą z rurek można też zbudować sanki, na których dzieciaki będą bawić się w śniegu bez końca.

Svetlana i Daniil też są oczywiście miłośnikami QUADRO i chętnie budują w domu różne konstrukcje dla swoich dzieci. Ich druga córka podejmowała swoje pierwsze próby wstawania właśnie przy rurce QUADRO – i kiedy uczyła się chodzić, również towarzyszyła jej marka QUADRO. Teraz ta mała chodzi po ogrodzie pewnym krokiem i już niedługo zostanie prawdziwą alpinistką.

Z radością czekamy na dalsze relacje naszych przyjaciół z Rosji.

Chcesz wiedzieć, jak wykorzystywane jest QUADRO w innych krajach? Tutaj przeczytasz artykuł o Belgii.

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem