Z albumu ze zdjęciami: stare QUADRO nie rdzewieje

Reklama z lat 80. Z tego okresu pochodzi również model będący bohaterem tej historii

W rodzinie było troje dzieci – z najmłodszą Christiną. Cała trójka była wniebowzięta, kiedy pewnego dnia tato przyniósł do domu nowiutki zestaw QUADRO. Inne dzieci z osiedla też nie kryły swojej radości. Konstrukcja QUADRO stała nie tylko w ogrodzie: jako domek, wieża ze zjeżdżalnią i brodzik – z modułów zbudowano nawet pojazdy z prawdziwymi oponami! Troje dzieci siedziało w superbryce, a reszta woziła je po całym osiedlu.

„Już jako mała dziewczynka siedziałaś na samej górze konstrukcji QUADRO”, z uśmiechem na twarzy opowiada babcia Christiny.

Dla nas to rzecz oczywista, a dla dzieci wyjątkowe wydarzenie: wspiąć się na samą górę!

Dzieci z czasem wyrosły z QUADRO; konstrukcja popadła w zapomnienie. Jednak cały czas była w domu: leżała wyczyszczona i zapakowana w piwnicy, ponieważ tato niczego nie chciał wyrzucać. W ten sposób QUADRO przetrwało próbę czasu…

„To było coś…”, przypomniała sobie kiedyś Christina – i na nowo odkryła starą konstrukcję QUADRO. Wyglądała ona tak, jak gdyby została wstawiona do piwnicy zaledwie dzień wcześniej. Wspólnie z mężem zamontowała QUADRO w ogrodzie i dorosłych ogarnęła radość, że ich dzieci też coś z tego mają. I jak to zwykle bywa… konstrukcja wspinaczkowa to był dopiero początek, regularnie dochodziły nowe części, aż w piwnicy powstał kącik do zabawy.

Co z dziećmi z sąsiedztwa? Oczywiście także dziś są ciekawe i cieszą się z każdego zaproszenia do wspólnej zabawy.

Może i Ty masz stare zdjęcia i historie do opowiedzenia, którymi chętnie się z nami podzielisz? Jeśli tak, napisz do nas wiadomość e-mail (marketing@quadroworld.com). Chętnie posłuchamy Twoich opowieści, a może nawet je opublikujemy! Najładniejsze zdjęcia i historie nagrodzimy oczywiście rabatami lub darmowymi produktami.

Podobają Ci się historie ze zdjęciami z dawnych lat? Jeśli tak, mamy dla Ciebie coś jeszcze: „Teraz mój syn też chce mieć zamek księżniczki!”

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem