Kiedy trzeba szybko skorzystać z WC: toaleta QUADRO

Kiedy trzeba szybko skorzystać z WC: toaleta QUADRO

Czasami po prostu zdarza się, że trzeba szybko skorzystać z WC, kiedy jest się akurat na zewnątrz. Toaleta QUADRO byłaby dość praktyczna... Czy może takie rozwiązanie jest już dostępne? Oczywiście! Przynajmniej w ogrodzie Carmen. Więcej informacji poniżej.

Te szalone pomysły mają swoje źródło w gondoli QUADRO, która unosiła się na linie rozwieszonej w poprzek ogrodu Thorstena. – Pewnego dnia Thorsten stwierdził, że przecież można poruszać się po ogrodzie nie tylko na nogach, i skonstruował dla swojej małej córeczki kolorową kolejkę linową, żeby mogła obserwować przydomowy ogródek z zupełnie innej perspektywy. W 2019 roku ta przemyślana w każdym detalu gondola wygrała w konkursie QUADRO na nietypowe wykorzystanie dużych modułów QUADRO.

Ponieważ w QUADRO liczy się kreatywność – i to każdego dnia podczas projektowania nowych produktów – dwa lata później ponownie zorganizowaliśmy taki konkurs. Byliśmy bardzo ciekawi, co zaproponują członkowie społeczności QUADRO na Facebooku. Swoje zdjęcia opublikowało aż 88 użytkowników. To naprawdę świetny wynik! Równie znakomite były też niektóre pomysły.

Pewne dziecko przyniosło swojej mamie w Dniu Matki śniadanie do łóżka na tacy QUADRO. W innej rodzinie zbudowano z modułów QUADRO nawet całe łóżko. Albo szafę na dziecięce ubrania. I regał na książki. Z kolei inne pomysły przedstawiały realizacje zewnętrzne – na przykład podwyższoną grządkę i szklarnię na truskawki. Jeszcze inni uczestnicy konkursu z zacięciem sportowym skonstruowali kosz do gry w koszykówkę i bramkę piłkarską.

Zatem kto wygrał?

III. miejsce zajęła Nadine, która rozpoczęła swoją przygodę z QUADRO klasycznie: od zestawu Beginner, który następnie stopniowo rozbudowywała. Jej starszy brat, który w przyszłości chce zostać architektem, zbudował na konkurs kalendarz adwentowy dla młodszego rodzeństwa. Dodał do niego podest QUADRO, aby zapewnić lepszy dostęp do bożonarodzeniowych niespodzianek.

Miejsce III: kalendarz adwentowy QUADRO

Jedna z mam cały czas potykała się o przewijak, który zawsze stał w przejściu. Dlatego został on skutecznie zintegrowany z konstrukcją QUADRO. W ten sposób już najmniejsze dzieci, które lubią uciekać rodzicom podczas przewijania, miały doskonały cel: konstrukcję wspinaczkową ze ścianą Ninja oraz linę do bujania. Teraz uciekanie rodzicom sprawia jeszcze więcej radości! Ale nie tylko najmłodsi dobrze się bawili; sama mama polubiła tworzenie konstrukcji modułowych i zaprojektowała w programie komputerowym QUADRO ogromny, kolorowy statek. Chociaż dzieci zaoferowały mamie pomoc w budowie, polegała ona na tym, że co chwilę ginęły kolejne rurki. Mama wzięła sprawy w swoje ręce i kilka tygodni później zbudowała swoją konstrukcję. Dzieci oszalały ze szczęścia. – Natomiast mama zdobyła II. miejsce za swój wypełniony atrakcjami przewijak.

Miejsce II: Konstrukcja QUADRO: przewijak + ściana Ninja + lina do bujania

Czteroletni syn Carmen nie mógł się doczekać ogłoszenia zwycięzców. Jednak czekanie się opłaciło: pomysłowa toaleta zdobyła I. nagrodę!

Miejsce I: Toaleta QUADRO

Skąd się wziął taki pomysł?

Carmen zawsze miała problem, kiedy musiała wracać do domu całą ferajną, bo jedno z dzieci musiało szybko skorzystać z ubikacji. Jednym słowem – potrzeba matką wynalazku.

„Można powiedzieć, że nasz ogród znajduje się na widoku”, relacjonuje Carmen. „Obok mieści się firma. I ciekawski sąsiad”.

Rodzina zawsze musiała korzystać z ustronnego miejsca. Czerpiąc inspirację z konkursu, zastąpiono je elegancką toaletą ze szczotką do WC – tak powstała pierwsza ubikacja QUADRO!

Jesteśmy zachwyceni takim bogactwem pomysłów i cieszymy się z nowych, kreatywnych pomysłów, na które sami do tej pory nie wpadliśmy.

Też udało Ci się zrealizować świetny pomysł z QUADRO? Umieść zdjęcie w komentarzu – chętnie zobaczymy Twoje przedsięwzięcie. 😊

Jeszcze raz prezentujemy zwycięskie projekty:

MIEJSCE I: Toaleta, projekt: Carmen Christl
Nagroda: zestaw Adventure + piramida wspinaczkowa + zjeżdżalnia modułowa

MIEJSCE II: Konstrukcja obejmująca przewijak, ścianę Ninja i linę do bujania, projekt: Tha Lia
Nagroda: piramida wspinaczkowa + zestaw dodatkowy

MIEJSCE III: Kalendarz adwentowy, projekt: Nadine Bolten
Nagroda: zestaw dodatkowy + Mobil 4

Do zobaczenia przy okazji kolejnego konkursu!

 

Też udało Ci się zrealizować świetny pomysł z QUADRO? Albo masz wyjątkowy, ekstrawagancki, szalony plan? Napisz do nas (marketing@quadroworld.com). Chętnie posłuchamy Twoich opowieści, a może nawet je opublikujemy! Najciekawsze projekty nagrodzimy rabatami lub darmowymi materiałami budowlanymi QUADRO.

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem