I chlup do wody!

I chlup do wody!

Temperatury rosną. W końcu można znowu wskoczyć do basenu, hura! Najmłodsi mają jednak czasami trudności z wyjściem z basenu. Na szczęście zawsze można skorzystać z SYSTEMU PLUG-IN marki QUADRO, za pomocą którego można zaprojektować odpowiednią konstrukcję.

Właśnie tak zrobiła nasza klientka – przy pomocy programu komputerowego QUADRO zaprojektowała razem z nami schodki, które są nie tylko niezwykle atrakcyjne, lecz także naprawdę praktyczne: po dniu wypełnionym szaleństwami w przyjemnie chłodnej wodzie dzieci mogą bezpiecznie wyjść z basenu. Ze względu na niską wagę schodki basenowe można z łatwością wyjąć, na przykład po to, żeby je wyczyścić.*

Też masz pomysły, jak wykorzystać produkty QUADRO w wodzie? A może nawet udało Ci się już coś zbudować? Podziel się swoimi zdjęciami i wskazówkami!

*Schodki należy osadzić w wodzie, wykorzystując do tego ciężarki. Ponieważ schodki ważą mniej więcej tyle samo co woda, swobodnie unoszą się na jej powierzchni.

QUADRO gwarantuje świetną zabawę również w wodzie. W naszym artykule Zjeżdżalnie wodne de luxe przeczytasz, co się za tym kryje.

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem