Gdzie nie spojrzysz, skosy. QUADRO i nietypowo skonstruowana architektura.

Nawet małpy czują się komfortowo w łóżku QUADRO

Co zrobić, kiedy nasze mieszkanie ma nietypową architekturę – z licznymi skosami, schodami i belkami lub wykuszem, a mimo to powinno być optymalnie urządzone, aby dobrze się w nim mieszkało? Liczy się wtedy własna kreatywność i dobrze jest mieć pod ręką QUADRO. Tak wygląda sytuacja Ulricha[1], który dopiero co wprowadził się do swojego nowego mieszkania. Jego córka miała całkiem dużo elementów wspinaczkowych QUADRO, które przed przeprowadzką zostały rozłożone i przewiezione do nowego lokum. Priorytetem Ulricha było przytulne urządzenie mieszkania z uwzględnieniem przede wszystkim potrzeb dziecka.

Potrzebne było nowe łóżko…

„Człowieku, spróbuj zbudować coś z QUADRO”, pomyślał sobie ojciec i od razu zabrał się do pracy. Udało mu się stworzyć fantastyczną konstrukcję, w której świetnie czuje się nie tylko córka, lecz także maskotki. Całość została skonstruowana tak sprytnie, że pod łóżkiem powstał jeszcze schowek.

Z rozpędu Ulrich zbudował jeszcze dwa podesty do schodów, elegancki stolik nocny i kostkę do siedzenia. Oprócz tego zażyczył sobie kierownicę QUADRO, żeby jego córka mogła jeździć samochodem nawet w łóżku. Ponieważ konstrukcje Ulricha tak bardzo przypadły nam do gustu, spełniliśmy jego prośbę i przekazaliśmy mu kierownicę QUADRO wraz z akcesoriami jako prezent. Jesteśmy ciekawi efektu końcowego i życzymy Ulrichowi wielu pomysłów na budowę konstrukcji QUADRO.

Ponadto: za pomocą specjalnego przyrządu można dopasować rury QUADRO do indywidualnych wymiarów. Do wywiercenia otworu pod śrubę wystarczy wiertło Forstner o średnicy 20 mm. W ten sposób można na przykład umieścić platformę na indywidualnie dobranej wysokości.

Też zdarzyło Ci się wykorzystać QUADRO w nietypowy sposób i chcesz pokazać nam swoją konstrukcję? Jeśli tak, napisz do nas wiadomość e-mail (marketing@quadroworld.com). Chętnie posłuchamy Twoich opowieści, a może nawet je opublikujemy! Najładniejsze zdjęcia i historie nagrodzimy oczywiście rabatami lub darmowymi produktami.

[↑] Imię zostało zmienione przez redakcję.

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem